Nazywam się Alina Tomala .

W latach 2003 – 2006 ukończyłam studia licencjackie, a w 2006 – 2008 studia magisterskie  na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi Wydziale Farmaceutycznym Kierunku Kosmetologia.  Ponadto od 10.2007 do 9.2008 roku skończyłam charakteryzację i wizaż w  Mistrzowskiej Szkole Charakteryzacji i Wizażu w Międzynarodowym Studium Charakteryzacji i Wizażu im. Marii Ewy Dziewulskiej w Warszawie . Skończyłam także  w okresie od 11.2009 do 2.2011 roku Podyplomowe Studia Pedagogiczne Kwalifikacyjne w Wyższej Szkole Informatyki w Łodzi .

Praktyki zawodowe odbyłam w gabinecie kosmetycznym przy Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich „DERMED” w Łodzi oraz w Instytucie Kosmetycznym Dr Irena Eris w Hotelu SPA w Krynicy Zdroju.

Pracuję w zawodzie kosmetologa od 2009 roku . Pracuję nie tylko w gabinecie, ale  także jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w szkołach policealnych. Jestem członkiem Krajowej Izby Kosmetologii.

Pielęgnacja urody to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe na kursach, szkoleniach , targach i kongresach oraz wzbogacam swoją wiedzę czytając profesjonalną literaturę i fachowe czasopisma, w celu polepszenia świadczonych usług.

Praca daje mi wiele radości i satysfakcji. Uśmiechnięta twarz klienta/tki , zadowolenie, widoczne zrelaksowanie, miłe komentarze i recenzje po wykonanych zabiegach są bardzo przyjemne i sprawiają , że odczuwa się satysfakcję.

Prywatnie :  

Kosmetologia jest moją pasją.  Oprócz tego interesuję się dietetyką, aromaterapią  i ziołolecznictwem , a wiedzę zdobytą z tych dziedzin wykorzystuję w swojej codziennej pracy.

Miłośniczka  zwierząt( zwłaszcza psów), przyrody oraz podróży małych i dużych. Uwielbiam wycieczki rowerowe oraz wędrówki zarówno te górskie jak i brzegiem morza, zumbę.

 W wolnych chwilach chętnie słucham muzyki , czytam książki oraz oglądam ciekawe filmy.

Cenię sobie życie rodzinne oraz czas spędzony w gronie bliskich znajomych i przyjaciół.